AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL.(42) 683 36 35
PN 09:00
PT 17:00
PN - PT / 09:00 - 17:00
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7, 91-038 Łódź

24/7
PRZEZ 24 GODZINY / 7 DNI W TYGODNIUMożesz robić zakupy do swojej pracowni w naszym sklepie internetowym!

AllDentPharm Sp. z O.O.

Firma AllDentPharm Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 2004 roku AllDentPharm Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną szerokiej gamy produktów z branży techniki dentystycznej, stomatologicznej oraz farmaceutycznej. Nasza oferta przygotowana jest dla techników dentystycznych, centrów frezowania, stomatologów i szpitali.

Jako główny przedstawiciel i importer, rozprowadzamy poprzez sieć dystrybutorów, przedstawicieli handlowych i sklep internetowy dental-shop.pl szeroką gamę materiałów protetycznych, materiałów CAD/CAM, akcesoriów stomatologicznych i implantów. W naszej ofercie znajdują się także środki dezynfekcyjne wykorzystywane do odkażania powierzchni gabinetów, przychodni i szpitali, unitów stomatologicznych, materiałów wyciskowych, instrumentów medycznych i skóry rąk.

Jako lider we wdrażaniu nowoczesnych technologii w technice dentystycznej, Alldentpharm Sp. z o.o. jako pierwsza firma handlowa w Polsce wprowadziła na rynek technologie CAD/CAM. Wieloletnie doświadczenie zostało ukoronowane wdrożeniem pierwszego systemu innowacyjnej technologii „rapid prototyping” do wytwarzania metalowych struktur protetycznych w systemie SLM.

Jako bezpośredni importer lub przedstawiciel posiadamy ofertę materiałów, urządzeń protetycznych i stomatologicznych takich firm jak: Aldente, Alpha Laser, Dentona, Dental Wings, Doceram Medical, Harnisch & Rieth, Imes-Icore, Reitel, MPF, Mihm Vogt, Müller Omicron, Polident, S&S Scheftner, VHF, Wieland Dental, Wissner, ZL Microdent. Wszystko co robimy, czynimy z myślą o naszych klientach. Staramy się, aby nasze poczynania sprawiły, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®